Najaarscompetitie senioren

KNLTB najaarscompetitie 2020

Naar de planning,klik hier

De KNLTB heeft de Voorjaarscompetitie verplaatst naar het najaar. De Najaarscompetitie start begin september en duurt tot en met eind oktober. De teams zijn bekend, hier vind je de lijst met leden die dit seizoen onze club gaan representeren. 

Leden die 't Schilt vertegenwoordigen

Gemengd Dubbel 35+ Vrijdagavond - 4e klasse
Gonnie van Elst 30222001 (captain) 06-40927998
Henrie Jansen 30968127 
Jan Eybergen 25582380
Esther Willemsen 26632853
Wim Middelaar 25571184
Irma Weima 29626269 

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdagavond - 4e klasse
Stephanie van Lier 21546835 (captain)  06-21248919
Wouter Smalbil
Erica Dekker 12728713
Ellart de Wit 31305989

Heren Dubbel 17+ Vrijdagavond - 3e klasse
Shahriar Fazili (captain)  06-22986933
Francisco Meijer 28998987
Robert Velker 10860673
Willem Janssen 35010894
Heiko Huijermann 27864820
Jeroen van Holland 27855295

Heren Dubbel 35+ Vrijdagavond - 2e klasse
Ernst Hopstaken 22494006 (captain) 06-27490886
Henk de Jong 12075655
Joost Sinkeldam 26381311
Gijs van Meeteren 17692601
Frank vd Berg 11658525
Pim Hermeler 25887882

Dames Dubbel 35+ Vrijdagavond - 3e klasse
Simone van Holland    (captain)  06-14780777
Rinetta Damme 12814296
Linda Fazilli 29165296
Margot Sturkenboom 27224465
Martine Tekelenburg 30152526
Marion Stempels 14477564

Dames Dubbel 35+ Vrijdagavond - 3e klasse
Esther de Weijer  19247877 (captain)  06-41937563
Christine v Appeldoorn 25300644
Marieke Gerritsen 10747788
Annemieke vd Klashorst 12530557
Monique de Weijer 11780304
Ester vd Wal 16602595

Dames Dubbel 35+ Vrijdagavond - 4e klasse
Klaartje Albers 28532996 (captain) 06-129088392 
Jolanda Odijk 10860436
Irene Kaljee 19144458
Gerda Holl 31518990
Jolanda Radstaake 31542387
Sabine van Marlen 31575420
Irma de Vries 31519075
Conny Klein 31519016

Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse
Anita van der Straten 23538961 (captain) 06-24152460
Petra Dorrestein 19031025
Gea Bloemendal 16759001
Francisca Mebius 12760056
Ria Bloemendal 16493397
Gemma Moors 17341922

Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse
Wieke Dekker 24298042 (captain) 06-19206427
Jeroen Sanders 26585065
Lisette Beeris 25336614
Rik Stam 26034611
Lotte van Rossum 23476176
Rutger Leenders 29729475
Didier de Kok
Jolijn de Weijer

Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse
Kevin Land 30329604 (captain)  06-30455243
Dafne Kaiser 26401584
Anne vh Wout 25884158
Brian de Lange 30199018
Karen vd Peppel 11503076  
Bradley vd Straten 26537303