TV 't Schilt Woudenberg


Woensdag

  

Trainer Marko de Kort

 
                 

Woensdag 14.30 - 14.55

 

Woensdag 15.00 - 15.50 

(om de week les)

Daniele Stalman

     

Jelien Makonga

   

Patricia Straten

     

José Heijstek

   
                 

Woensdag 15.00 - 15.50 

 

Woensdag 15.50 – 16.40 Groen

OM DE WEEK

     

Kjell Schuckmann

   

TOSMIDDAG JEUGD

     

Indy Kampinga

   

IN DE ONEVEN WEKEN

   

Isa van Weers

   
         

Kris Engelaar

   
         

Dylan van den Heuvel

 
                 
                 

Woensdag 16.40 - 17.30 Oranje

 

Woensdag 17.30 – 18.00 

levi van de Berg

     

PAUZE

     

Alexandra Rubio van Gerner

           

Valerie van Tuijl

             

Tessa van Meeteren

           

Matengie Konneh

             

Makura Konneh

             

Arlene Velker

             

Floor Meijer

             
                 
                 

Woensdag 18.00 - 18.50

   

Woensdag 18.50 – 19.40

Joost Altena

     

Erica Dekker-Tiedink

 

Rik Stam

       

Andrea Middel

   

Jeroen Sanders

     

Irma Weima

   

Lisette Beeris

     

Stephanie van Lier

   

Thijs Sturkenboom

             

Didier de Kok

             
                 
                 

Woensdag 19.40 - 20.20

   

Woensdag 20.20 - 21.10

Jolijn den Hertog

     

Ria Bloemendal

   

Monique van de Graaf

   

Gea Bloemendal

   

Lisanne Oskam

     

Petra van Dorrestein

 
         

Pim Hermeler

   
                 
                 

Woensdag 21.10 - 22.00

           

Christine v appeldoorn

           

Marieke Gerritse

             

Esther de Weijer

             

Monique de Weijer

             

Marion Stempels

             

Simone van Holland

             

Hoofdsponsoren

                

 

                        

 

T.V. 't Schilt Nieuws

Laatste nieuws

Padeltoernooi 3 maart 2019 Vanaf 8 maart starten de eerste competitiewedstrijden Padel. Om competitiespelers de kans te geven extra te trainen, organiseert de Padelcommissie daarom op 3 maart een sportief Padeltoernooi. Aan...

Agenda 't Schilt

Elke donderdagavond racket(trek)avond 

Aanvang 20:00u

 

Elke laatste zaterdag van de maand Soos,

eerstvolgende is op:

Zaterdag 23 februari: Soos

Tijd: 16:00 - 20:00u

 

Zondag 3 maart

Intern padeltoernooi 

Tijd: 10:00 - 18.00u

 

Zaterdag 9 maart

Clinic TV Cromwijck padelbanen (privé)

Tijd 13:00 - 15:00u